Rockcamp

Słowo od Jurka

Rock Camp wita!

Wracamy z campami na najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Ta dwuletnie przerwa bardzo w branży namieszała, ale kiedy przeczytaliśmy Wasze uwagi na ten temat to zrobiliśmy wszystko, aby na tegorocznym Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaistniał festiwalowy Rock Camp oraz jego rodzinna odsłona - Family Camp. Camp działać będzie w dniach: środa (03.08.22 r.) godzina 09:00 - niedziela (07.08.22 r.) godzina 12:00 w podobnym formacie jak ostatni camp w Kostrzynie.

Chcielibyśmy zaprosić Was z Waszymi namiotami, camperami czy przyczepami campingowymi. Będziecie na ogrodzonym, strzeżonym terenie zaopatrzonym w całodobowe, wysokiej klasy toalety i prysznice, camperową gastronomię, a w strefie FAMILY również w miejsce do zabawy dla dzieci. Campery i przyczepy campingowe będą mogły również podpiąć się do prądu. Pamiętajcie, że muszą być to campery/przyczepy campingowe fabrycznie przystosowane do spania.

Wybierając daną opcję noclegową: namiot/camper/przyczepa campingowa, należy wykupić również bilet dobowy dla osób, które z Wami przyjadą. Dzieci do 7 roku życia przebywają na Family Camp za darmo, a do 12 roku życia korzystają ze zniżki ;) Co więcej jesteśmy otwarci na Wasze prośby i uruchamiamy również sprzedaż parkingów dla samochodów osobowych i motocykli wyłącznie dla uczestników Rock Camp – opłata jest jednorazowa i niezależna od długości pobytu, jednakże minimalny czas postoju to 3 doby.

Dla osób przebywających na ogólnodostępnym polu namiotowy 28. Pol'and'Rock Festival mamy również propozycję – indywidualnych, płatnych pryszniców.

Ceny niestety nie są tymi z 2019 roku, ale tak jak wcześniej zapowiadałem – zrobiliśmy wszystko, aby nie przekroczyły 30% poprzednich cen. Wytyczyliśmy bardzo ładny kawałek festiwalowej ziemi, a także między innymi na Wasze potrzeby uruchomimy autobusy, które będą kursowały między dużą sceną, a Rock Campem.

Przypominam, bawimy się na wielkim, ogromnym lotnisku gdzie teren Festiwalu wytycza lotniskowy pas startowy. Mam nadzieję, że na Rock Campie znajdziecie to, czego po nim oczekujecie dlatego zapraszamy abyście przybywali do nas z całymi rodzinami, bo jak sami wiecie Festiwal to także fantastyczna, rodzinna zabawa.

To jeszcze raz – witamy w Rock Campie i cieszymy się, że przyjeżdżacie do nas!